21.10.2019

DEMO DAY KPT SCALEUP


Bardzo serdecznie polecamy już III Demo Day akcelerowanych, w ramach KPT SCALEUP, projektów, który odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym przy ulicy Podole 60, w dniu 5 listopada 2019 r.(wtorek) o godzinie 11:00.

W ramach wydarzenia między innymi podsumowania efektów działalności trzeciej już edycji KPT ScaleUP, czyli akceleratora dla start-upów czwartej rewolucji przemysłowej. 11 start-upów oraz współpracujących z nimi firm przemysłowych, zaprezentuje najciekawsze rozwiązania dla Przemysłu 4.0, będące rezultatem półrocznej akceleracji (projekty: poszerzona rzeczywistość zwiększająca bezpieczeństwo pracowników. Super szczegółowy model prognozowania zamówień i kluczowych biznesowych trendów. Inteligentne oświetlenie dla szklarni.

Ponad to:

PREZENTACJA KONSULTANTÓW BIZNESOWYCH - okazja do zapoznania się ze specjalistami zajmującymi się ulgami podatkowymi, pozyskiwaniem dotacji oraz IP Box.

SUCCESS STORIES ZE STREFY - spotkanie z przedsiębiorcami i przedstawicielami firm działającymi w małopolskiej Strefie. Opowiedzą oni o osiągniętym sukcesie oraz podzielą się praktycznymi wskazówkami nt. prowadzenia biznesu we współpracy ze Strefą. Zaprezentowane zostaną najciekawsze case studies strefowych firm.

FABRYKA PRZYSZŁOŚCI - wydarzenie kierowane do firm i osób, które myślą o transformacji cyfrowej swoich firm w zakresie produktu, usługi czy organizacji, ale także do potencjalnych pomysłodawców rozwiązań z zakresu technologii Przemysłu 4.0.

więcej...