07.12.2018

Demo Day - finał II edycji warsztatów "Zbuduj swój start-up"


Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na Demo Day programu Starter

Czas:13:00-16:00, 11 grudnia 2018 r.

Lokalizacja: Sala Wystawowa Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krupnicza 33, Kraków

Coraz bardziej jasnym staje się, że nie samą nauką i technologią stoją największe przedsiębiorstwa i największe przemysłowe sukcesy. Co zatem je wyróżnia? Jak najlepiej przeprowadzić proces komercjalizacji wyników badań? Jak przekuć technologię w odnoszącą sukcesy firmę?  

Te pytania zadaje sobie wielu naukowców i studentów. Dzięki warsztatom Starter organizowanym przez INNOAGH przy współpracy z InnoEnergy, niemal 20 śmiałków znalazło odpowiedzi na te pytania. 

Podczas warsztatów prowadzonych w Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Uniwersytecie Jagiellońskim uczestnicy mieli okazję zweryfikować swoje pomysły, rozwinąć umiejętności managerskie, biznesowe, nauczyli się jak budować zespół, jak rozmawiać z klientem oraz jak zaprezentować się przed inwestorem.

Po kilkudziesięciu roboczogodzinach warsztatów Uczestnicy gotowi są na zaprezentowanie przed szeroką publicznością swoich projektów.  

Wszystkim nam zależy na rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności – szczególnie w naszym najbliższym otoczeniu. Dlatego zapraszamy Państwa na prezentację owoców współpracy przemysłu, ekspertów oraz środowiska akademickiego.

Poniżej znajdą Państwo ramową agendę wydarzenia:

13:00 - przywitanie uczestników

13:30 - prezentacje 10 projektów w formie pitchu inwestorskiego

15:00 - Keynote Speaker

15:30 - Podsumowanie i networking

Zapraszamy do rejestracji swojego uczestnictwa w wydarzeniu: TUTAJ