20.11.2017

Kongres Impact fintech'17


Najbliższa edycja Impact fintech'17 odbędzie się pod hasłem "Shaping the future of finance"  i odbędzie się w Katowicach w dniach 6-7 grudnia 2017. 

Polecamy dokument Academia power up Impactfintech17, gdzie odnaleźć można krótką charakterystykę możliwych aktywności specjalnie dedykowanych dla uczelni, akademickich spółek spin-off, działających w dziedzinach powiązanych z fintech.

Warto zwrócić uwagę na moduły:

EduHackathon: Kompetencje dla fintech – jak kształcić́ kadry by przyspieszyć́ rozwój branży?

Moduł poświęcony zdefiniowaniu zapotrzebowania kompetencyjnego w branży fintech oraz koncepcji ścieżki nauczania, odpowiadające potrzebom dynamicznie rozwijającej się̨ branży.

Academia power up 4 fintech

Warsztat skierowany do władz uczelni poświęcony tematowi wdrażania programów kształcenia dopasowanych do potrzeb branży fintech. Warsztat będzie okazją do zaczerpnięcia z doświadczenia i dobrych praktyk przedstawicieli uczelni zagranicznych, które prowadzą już̇ programy ukierunkowane stricte na fintech. 

Impact Link R&D

Ideą spotkań́ Impact link są̨ rozmowy 1:1 autorów technologii o potencjale wdrożeniowym z partnerami biznesowymi, odbywające się̨ przy zaaranżowanych stanowiskach. Serdecznie zapraszamy zespoły badawcze, naukowców i brokerów innowacji do zgłaszania chęci udziału w module za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na wydarzenie.

Udział w kongresie jest możliwy po uprzedniej rejestracji na stronie www.impactfintech17.com

Udział w wydarzeniu dla przedstawicieli sektora akademickiego jest bezpłatny.