15.02.2018

Warsztat poświęcony akceleracji technologicznych start-upów


W ofercie INNOAGH pojawia się bardzo ciekawa propozycja.
W ramach przedsięwzięcia INNOAGH TECH START-UP school uruchomione zostaną już w kwietniu bezpłatne, profesjonalne warsztaty z udziałem uznanych ekspertów i praktyków, obejmujące kluczowe zagadnienia rozwoju akademickich startupów technologicznych pn. „Zbuduj swój start-up”.

Propozycja skierowana jest do pracowników, doktorantów i studentów AGH rozważających wprowadzenie na rynek swoich pomysłów, rezultatów badań na drodze budowy i rozwoju technologicznego startupu. 

Już niebawem uruchomimy dla Państwa formularz zgłoszeniowy do Warsztatów. Ale nim złożycie Państwo aplikację do uczestnictwa w Warsztatach zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Odbędzie się ono w dniu 28 lutego 2018 roku, o godzinie 13.00, w Auli Głównej AGH (bud. A-0). Program spotkania znajduje się TUTAJ

W ramach spotkania przedstawiony zostanie cel, program, produkty i formuła warsztatów. Dla osób zainteresowanych złożeniem aplikacji do warsztatów, przewidziane są także bezpośrednie konsultacje indywidualne, podczas których zespół INNOAGH i InnoEnergy wyjaśni potencjalnym wnioskodawcom ewentualne wątpliwości.

Warsztat „Zbuduj swój start-up” realizowany jest przez INNOAGH w strategicznym partnerstwie z InnoEnergy Central Europe sp. z o.o.

Zapraszamy do śledzenia inicjatywy na Facebooku. Więcej szczegółów na stronie www.innoagh.pl