29.09.2020

Zapraszamy na webinarium - Skorzystaj z programów „Szybkiej ścieżki”!


Skorzystaj z programów „Szybkiej ścieżki”! To już ostatnia szansa! 

Rozwijaj firmę ze wsparciem NCBR! Aż do 80% dofinansowania kosztów badań przemysłowych!

Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych 1 mln zł!

8 października 2020 r. wraz z Partnerami, przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatne webinarium, podczas którego przedstawiciele NCBR, jednostek naukowych, centrów transferu technologii krakowskich uczelni w przystępny sposób opowiedzą o korzyściach z realizacji projektów z programu „Szybka ścieżka” poddziałania 1.1.1 PO IR.

W części praktycznej spotkania dowiedzą się Państwo: 

jak przygotować Wniosek Aplikacyjny

jak uniknąć najczęściej pojawiających się błędów we wnioskach

jak budować partnerstwo.

Obecnie NCBR zaprasza do udziału w dwóch konkursach programu „Szybka Ścieżka”.

1) Konkurs „AGROTECH” adresowany jest do małych, średnich lub dużych przedsiębiorstw, jak i konsorcjów składających się z przedsiębiorców lub przedsiębiorców i jednostek naukowych.

Pomysł na innowacyjną usługę, produkt, proces lub technologię powinien wpisywać się m.in. w zakres działalności branży rolno-spożywczej, dziedziny automatyki, robotyki, usług informatycznych, bioenergii, biomateriałów, biochemii, inżynierii mechanicznej, technologii w produkcji na rzecz branży rolno-spożywczej.

Przedmiotem dofinansowania są badania przemysłowe, eksperymentalne prace rozwojowe oraz prace przedwdrożeniowe realizowane w zakresie rozwoju nowych technologii w sektorze rolnym.

2) Konkurs „Koronawirusy” skierowany jest do przedsiębiorstw tworzących lub planujących opracowanie rozwiązań w obszarze przeciwdziałania, ograniczania skutków lub zapobiegania epidemii koronawirusa. Ma trzy różne obszary tematyczne, w które wpisywać powinny się zgłaszane do dofinansowania projekty:

  • diagnostyka – urządzenia do szybkiego wykrywania obecności koronawirusa, 
  • leczenie – badania nad wykorzystaniem istniejących lub nowych leków, a także prace nad szczepionką, 
  • profilaktyka – działania prewencyjne ograniczające rozprzestrzenianie się pandemii (w tym koronawirusa SARS-CoV-2) oraz poprawa bezpieczeństwa biologicznego i ochrony społeczeństwa i wsparcie jego funkcjonowania w stanach zagrożenia epidemiologicznego.

Tym samym jest adresowany do szerokiego grona odbiorców, nie tylko do firm medycznych czy farmaceutycznych.

Zasady obowiązujące w konkursach są równe dla wszystkich wnioskodawców, a warunki udziału i proces aplikowania zostały znacząco uproszczone, by ułatwić firmom uzyskanie dofinansowania. 

Dowiedz się więcej! Zapraszamy na stronę wydarzenia

Udział w webinarium jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś! Uwaga – ograniczona liczba miejsc!