27.01.2020

DEMO DAY INNOWACJI krakowskich uczelni


W imieniu pięciu krakowskich uczelni jeszcze raz serdecznie zapraszam do udziału w DEMO DAY INNOWACJI, na którym przedstawimy wynalazki finansowane z projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0”. Wydarzenie zaplanowaliśmy na 20.02.2020 r. w Auditorium Maximum UJ.

W trakcie dwóch równoległych sesji zaprezentuje się 38 zespołów naukowych z następujących uczelni: Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Rolniczy, Uniwersytet Ekonomiczny oraz Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Tematyka prezentowanych technologii jest bardzo zróżnicowana: od wykorzystania narzędzi cyfrowych w działalności muzealnej, poprzez nowe materiały, żywność i rolnictwo oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania. W trakcie spotkania w ciągu kilku minut liderzy zespołów opowiedzą o swoich rozwiązaniach. Będzie również możliwość indywidualnego spotkania z wybranymi zespołami.

 

Gościem specjalnym będzie prof. dr hab. Jerzy Hausner - polityk i ekonomista, profesor nauk ekonomicznych. W latach 2001–2005 poseł na Sejm IV kadencji oraz minister w rządach Leszka Millera i Marka Belki, w latach 2003–2005 wiceprezes Rady Ministrów, członek Rady Polityki Pieniężnej w kadencji 2010–2016.

Zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem na spotkanie oraz krótkim opis projektów.

Uczestnictwo w wydarzeniu możliwe jest tylko po uprzedniej rejestracji do 7 lutego 2020 r. Rejestracja na wydarzenie oraz indywidualne spotkania z twórcami otwarta jest do 31 stycznia 2020 r.

Prosimy o rejestrację TUTAJ