16.01.2020

Finał warsztatów " Zbuduj swój startup" DemoDay - prezentacja projektów naukowców, doktorantów i studentów


Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa na Demo Day podsumowujący III edycję warsztatów „Zbuduj swój start-up” programu STARTER organizowany przez Krakowskie Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o. (spółkę celową AGH) w strategicznym partnerstwie z InnoEnergy Central  Europe Sp. z o.o. 

Wydarzenie odbędzie się w środę 22.01.2020 r. o godzinie 13.30 w sali konferencyjnej (lustrzanej) na pierwszym piętrze w budynku Hotelu POLONEZ  – ul. Reymonta 15 w Krakowie.

W tej, trzeciej już edycji postawiliśmy na efekt synergii - pięć krakowskich uczelni połączyło siły w przedsięwzięciu, którego celem jest wspieranie krakowskiego akademickiego środowiska innowacji.

W warsztatach przygotowujących do założenia spółki spin-off wzięło udział 14 zespołów naukowych reprezentujących Akademię Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Jagielloński oraz Uniwersytet Rolniczy w Krakowie oraz Politechnikę Krakowską.

Więcej informacji, jak i obowiązkową REJESTRACJĘ znajdziecie Państwo klikając TUTAJ:

Podczas warsztatów prowadzonych przez doświadczonych przedsiębiorców i managerów uczestnicy (naukowcy, doktoranci, studenci) wywodzący się z wspomnianych pięciu krakowskich uczelni mieli okazję zweryfikować swoje pomysły, rozwinąć umiejętności managerskie, biznesowe, nauczyli się jak budować zespół, jak rozmawiać z klientem oraz jak zaprezentować się przed inwestorem.

Po kilkudziesięciu roboczogodzinach warsztatów Uczestnicy gotowi są na zaprezentowanie przed szeroką publicznością swoich projektów.

Wszystkim nam zależy na rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności. 

Dlatego zapraszamy Państwa na prezentację owoców współpracy przemysłu, ekspertów oraz środowiska akademickiego.